[Код ви

26 листопада 2016 року на базі Краматорської ЗОШ І-ІІІ ступенів №35 з профільним навчанням проводилась науково-практична конференція учнівської та студентської молоді "Біологічні дослідження та винахідництво"у якій взяли участь і зайняли призові місця учні Бахмутської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 з профільним навчанням:                                                                Шакланова Олександра, учениця 10-Б класу-ІІ місце у секції "Винахідницькі та раціоналізаторські проети еколого-натуралістичного напряму",керівник Гаркавенко Марина Миколаївна,учитель біології та хімії;                                 Краснов Дмитро,учень 3-Б класу - ІІІ місце у секції "Юний дослідник",керівники: Конюшенко Наталя Юріївна,учитель початкових класів;Краснова Ірина Михайлівна,учитель біології та хімії.                                      ВІТАЄМО ПЕРМОЖЦІВ!!!

Шановні колеги! Міське методичне об'єднання вчителів біології відбудеться 25 серпня о 12.00 на базі ЗОШ № 5!!! Нагадую, що представник кожної школи має взяти участь у конкурсі "Методична знахідка" (посібник, буклет, диск із цікавими формами роботи чи завданнями)

У Бахмуті відкривається літня хіміко-біологічна школа

В Бахмуте открывается летняя химико-биологическая школа Тут випускники зможуть поліпшити свої знання при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

З 22 червня на базі загальноосвітньої школи №5 відкриється Літня хіміко-біологічна школа. В ній майбутні випускники, які після закінчення школи планують стати лікарями, ветеринарами, фармацевтами або вступити в інший вищий заклад, де потрібно здавати ЗНО з біології та хімії, зможуть покращити свої знання з цих предметів.

Заняття Літньої хіміко-біологічної школі безкоштовні. Перше заняття відбудеться в середу, 22 червня: для 8-9 класів в 9:00 (каб. 202 і 302); для 10-11 класів – 12:00. З дітьми будуть займатися фахівці вищої категорії, вчителі-методисти Ірина Краснова і Олег Париш.

Надалі заняття будуть проходити щосереди аж до 17 серпня включно.